362616-2024 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Hearing avseende Laboratorieartiklar 2025, SLL410
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHearing avseende Laboratorieartiklar 2025, SLL410
BeskrivningInbjudan till hearing avseende Laboratorieartiklar inklusive pipetter, tillbehör och pipettspetsar.
Intern identifierareFSN 2024-0042
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33192500 Provrör, 33793000 Laboratorieglas, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör