362647-2018 - ResultatSverige-Linköping: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Greppa Näringen i Östergötland 2018-2020
Referensnummer: 604-3941-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konsulttjänster inom projektet Greppa Näringen. Konsulttjänsterna kommer bestå av individuell rådgivning till lantbrukare samt gruppaktiviteter såsom kurser, fält- och gårdsvandringar, studieresor, demonstrationsodlingar och informationsinsatser.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen