362650-2021 - ÄndringSverige-Lund: Programrelaterade tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för vård- och omsorg och färdtjänst
Referensnummer: KS2021/0436
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72260000 Programrelaterade tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Verksamhetssystem till Vård- och Omsorg förvaltningen i Lunds kommun