See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern rekond
Beskrivning: Upphandling av extern rekond och biltvätt
Intern identifierare: 23/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000