362700-2021 - ÄndringSverige-Eskilstuna: System- och stödtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fortifikationsverket IT-drift 2022
Referensnummer: 4159/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Åtagande avseende drift-tjänster för skötsel av Fortifikationsverkets IT-driftmiljö