Beskrivning av upphandlingen
Ekerö kommun avser att upphandla ramavtal avseende bemanningstjänster för kortare och längre perioder till kommunens verksamheter.
Upphandlingen avser följande anbudsområden och yrkeskategorier:
2. Kökspersonal
- Kock
- Ekonomibiträde
- Diskare