See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter
Beskrivning: Måltidstransporter för Örebro kommun
Intern identifierare: Ks 253/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtalsvillkor
Intern identifierare: 1644607
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1644609
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på varan/tjänsten (1)
Beskrivning: Krav på varan
Intern identifierare: 1646448
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1644612
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Tilldelningskriterier (1)
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1646449