362782-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Project Managers, GRASS
Referensnummer: V-2019-0514
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
KTH invites to participate in procurement of project competences within the EU project for Growing algae sustainability in the baltic sea (GRASS).