See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Social Media Management Platform
Beskrivning: The Swedish Institute is procuring a social media management platform that is well integrated with our main channels (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn and Threads).
Intern identifierare: 00601/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 72316000 Dataanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000