362879-2024 - Resultat
Sverige – Uthyrning av lastbilar med förare – Lastbilstransporttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbilstransporttjänster
BeskrivningLastbilstransporttjänster
Intern identifierare2024/KSUH 0005
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar, 34134100 Lastbilar med flak, 34140000 Tyngre motorfordon, 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKrav