363055-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Larm- och bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLarm- och bevakningstjänster
BeskrivningLarm- och bevakningstjänster
Intern identifierare26/7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på varan/tjänsten
Intern identifierare1880769-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsinbjudan/Leverantörskvalificering
Intern identifierare1880770-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGenerell del
Intern identifierare1880772-2