363079-2018 - ÄndringSverige-Sundsvall: Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av installations- och servicearbeten avseende tvättutrustning och vitvaror
Referensnummer: 18/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden innefattar ett åtagande avseende installationer och avhjälpande underhåll av vitvaror och tvättutrustning i Mitthem AB:s objekt.