2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besökskoordinatior Västlänken
Beskrivning: Besökskoordinatorn är placerad inom Västlänkens projektavdelning och arbetar huvudsakligen med projekt Västlänken. Arbete kan även förekomma inom övriga projekt som ingår i avdelningens ansvar, såsom Sävenäs, Pilekrogen, Lärje och Olskroken.Projekt Västlänken Uppdraget som besökskoordinator är en central roll i projektet och innebär att vara ett stöd till hela organisationen i frågor som rör externa besök, studiebesök och evenemang. Rollen syftar till att säkerställa en professionell och enhetlig hantering av alla typer av besök och möten där projektet presenteras för externa och interna intressenter, både nationella och internationella.
Intern identifierare: KOM-417250
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Besökskoordinatior Västlänken