2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Mälardalens universitet upphandlar ett ramavtal för tryckeritjänster enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 2025/1657
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Tryckeritjänster
Intern identifierare: 1701896
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avhandlingar
Intern identifierare: 1701898
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Allmänna trycksaker
Intern identifierare: 1701899