36311-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Sårbehandling med undertryck 2021, SLL574
Referensnummer: FSN 2020-0340
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar sårbehandlingsartiklar för undertrycksbehandling