363201-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Request for Information (RFI): Positioneringssystem (RTLS)
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRequest for Information (RFI): Positioneringssystem (RTLS)
BeskrivningRequest for Information (RFI): Positioneringssystem (RTLS)
Intern identifierareASN 0524-2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd