See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av kommunskrot/osorterat metallskrot
Beskrivning: Upphandling av leverantör för omhändertagande om kommunskrot/osorterat metallskrot på Rambos fyra anläggningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14900000 Återvunna returråvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107437:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 14910000 Återvunna returråvaror av metall