See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pelletstransporter
Beskrivning: Transport av pellets mellan produktionsort Hedensbyn och lager i Skelleftehamn samt till våra interna förbrukningsställen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126065:Lot:1