363280-2026 - Resultat
Sverige – Elutrustning för motorer och fordon – Reservdelar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReservdelar
BeskrivningGöteborgs Stad Leasing AB (GSL) har för avsikt att upphandla reservdelar och andra fordonsrelaterade produkter till Göteborgs Stads fordonspark.
Intern identifierare23/11
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31610000 Elutrustning för motorer och fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000