HMS-koordinator till projektet Högdalens sorteringsanlägging.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster, 98342000 Arbetsmiljötjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen