363341-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lönehantering – Lönesystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLönesystem
BeskrivningLönesystem för Trosa, Salem samt Håbo kommun
Intern identifierareUH-24-43067
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLönesystem