363345-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kyl- och ventilationsutrustning – Adiabatiskt Kyltorn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAdiabatiskt Kyltorn
BeskrivningAdiabatiskt Kylmedelskylare med sprayvattenfunktion.
Intern identifierare52/26
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000