363368-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll av allmänna vägar – Salt- och plogrundor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSalt- och plogrundor
Beskrivning.....
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130304:Lot:1