363369-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Markentreprenad timmerupplag Torsvik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkentreprenad timmerupplag Torsvik
BeskrivningMarkentreprenad timmerupplag Torsvik.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127027:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning