2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eldriven transportbåt
Beskrivning: En (1) eldriven transportbåt
Intern identifierare: 24-00904
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34520000 Båtar
Ytterligare klassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar, 34512000 Fartyg och liknande båtar för passagerartrafik eller godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del