Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Leveransplats
Ort: Klippan
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde