2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grundutrustning: Bärbara akutlyftar
Beskrivning: Bärbara akutlyftar som enkelt kan bäras med av personal till person som fallit. Akutlyften ska kunna användas vart som helst på plant underlag och hjälpa en person resa sig från golv.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128626:Lot:1