2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enkätundersökningar och datainsamling
Beskrivning: Upphandlingen avser utskick av enkätundersökningar och datainsamling för Institutionen för folkhälsovetenskap på Stockholms universitet.
Intern identifierare: SU-333-0038-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79310000 Marknadsundersökningar, 79311100 Utformning av undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser utskick av enkätundersökningar och datainsamling.
Intern identifierare: Enkätundersökningar och datainsamling