2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ärendehanteringssystem bygglov
Beskrivning: Hela avtalsperioden är på 2,8 miljoner
Intern identifierare: Bom 221/2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd