363618-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Biltvätt och liknande tjänster – Fordonstvätt - maskintvätt och handtvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonstvätt - maskintvätt och handtvätt
BeskrivningMaskin- och handtvätt av kommunen och bolagens fordon.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFordonstvätt - maskintvätt
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88427:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFordonstvätt- handtvätt och invändig tvätt
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88427:Lot:2