363637-2026 - Resultat
Sverige – Elektroniska informationstjänster – Rättsdatabas
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRättsdatabas
BeskrivningHuddinge kommun avser att upphandla ramavtal avseende en kommungemensam rättsdatabas. Uppdraget avser licens som kan användas av handläggare och jurister nämndövergripande.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64216200 Elektroniska informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113995:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem