363724-2016 - ÄndringSverige-Lund: Audiovisuell utrustning
Lunds kommun, Box 41, Att: Jeanna Linton-Wahlgren, Lund 221 00, Sverige. E-post: jeanna.linton-wahlgren@lund.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 8.9.2016, 2016/S 173-311340)
Angående:
CPV:32321200 Audiovisuell utrustning, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Audiovisuell utrustning