2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av biogas
Beskrivning: Sörmland Vatten och Avfall AB inbjuder till anbudslämning avseende bolagets behov av att köpa biogas.
Intern identifierare: TO-26-018
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Biogas
Beskrivning: biogas
Intern identifierare: 1891888-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: xxx
Intern identifierare: 1891889-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1891890-2