2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjärtkamera(Spect)-röntgen
Beskrivning: Hjärtkamera för röntgen dedikerad hjärta(Spect)
Intern identifierare: RJL 2024/419
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL (1)