See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmcentral för sjukvårdsärenden
Beskrivning: Upphandlingen avser larmcentral för sjukvårdsärenden.
Intern identifierare: 2025-POL000032
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs som ett påskyndat förfarande. Med det menar Region Skåne ett förfarande med annonsering i 15 dagar där alla leverantörer har rätt att delta, deltagande leverantörer ska lämna anbud och den upphandlande myndigheten får förhandla med en eller flera anbudsgivare.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Under tröskelvärde (1) (2)
Intern identifierare: 1651434
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1673452
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation Sjukvårdstjänster (1)
Intern identifierare: 1651435