See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Västfastigheter - NÄL Operationsmoduler
Beskrivning: Till Norra Älvsborgs Länssjukhus ska ersättningslokaler innehållande fyra operationssalar med tillhörande förberedelserum, desinfektionsrum, förråd och korridorer hyras in. Modulerna ska fungera som tillfälliga ersättningssalar för operationer under pågående ombyggnation av befintliga operationssalar.
Föregående meddelande: 536275-2020
Intern identifierare: FAST 2020-01233
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000