36384-2021 - ÄndringSverige-Alvesta: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multifunktionsmaskiner
Referensnummer: 20/127
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tillhandahållande och service av multifunktionsmaskiner. Även underhåll av befintliga maskiner omfattas