2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunal vuxenutbildning på grundläggande och gymnasial nivå, samt utbildning i svenska för invandrare, för syn eller hörselnedsatta personer och blinda eller döva
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunal vuxenutbildning på grundläggande och gymnasial nivå, samt utbildning i svenska för invandrare, för syn eller hörselnedsatta personer och blinda eller döva.
Intern identifierare: GYVF-2024-6006
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning, 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kommunal vuxenutbildning på grundläggande och gymnasial nivå, samt utbildning i svenska för invandrare, för syn eller hörselnedsatta personer och blinda eller döva