Huvudsaklig CPV-kod 45241100 Anläggningsarbeten för kajer
II.1.4.
Kort beskrivning
A new roro ramp/linkspan will be built for this a new semi automatic mooring is needed. The contract will go up in a coordinated general contract.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45241100 Anläggningsarbeten för kajer, 45248000 Anläggningsarbete för hydraulmekaniska konstruktioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen