36397-2023 - ResultatSverige-Uppsala: Rörmaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VVS-material
Referensnummer: UPPH2022-00328
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44164300 Rörmaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser leverans av VVS-material, för successiva leveranser.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2022-12-06 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42122000 Pumpar, 42130000 Kranar, ventiler och liknande anordningar, 42520000 Ventilationsutrustning, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44162100 Rörledningsmaterial, 44163000 Rörledningar och armatur, 44164000 Foderrör och rörledningar, 44411000 Sanitetsgods
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen