See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anläggningsarbete Växjö kommun
Beskrivning: Ramavtalet kommer att gälla anläggningsarbete avseende anläggningar och ledningsnät främst belägna i Växjö kommun samt SSAM:s verksamhetsområde.
Intern identifierare: ALLM.2024.360
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Grunddel
Beskrivning: grunddel kvalifisering
Intern identifierare: 1802447-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anläggningsarbete 1(VK/SSAM)
Beskrivning: Skattesidan.
Intern identifierare: 1805169-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anläggningsarbete 2(VA)
Beskrivning: VA-avdelningen.
Intern identifierare: 1805177-2