364009-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Mattransporter till Salem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattransporter till Salem
BeskrivningMattransporter till Salem
Intern identifierareTI 2025-1244
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000