2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning USV demonstrator 24-26
Beskrivning: Anskaffning USV-konceptdemonstrator
Intern identifierare: 24FMVU1960
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Bygga kompetens vad gäller pågående utveckling av system för obemannade ytgående fakrkoster samt ta fram en konceptdemonstrator.
Intern identifierare: Anskaffning USV demonstrator 24-26