364045-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Transformatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Två transformatorer 20/25 MVA, Södertälje kommun
Referensnummer: TI 2023-1065
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31170000 Transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Två transformatorer 20/25 MVA till stationen H15 Ullängen i Järna, Södertälje kommun.