2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av Grävmaskin för utbildning inom anläggningsmaskiner
Beskrivning: Upphandling av hyra av Grävmaskin för utbildning inom anläggningsmaskiner
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129045:Lot:1