364114-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar – Inköp av hjulburen grävmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp av hjulburen grävmaskin
BeskrivningInköp av hjulburen grävmaskin med serviceavtal.
Intern identifierareSBN25.152
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Ytterligare klassificering (cpv): 43262100 Mekaniska grävmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000