364229-2026 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel - Huvudgrossist
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - Huvudgrossist
BeskrivningUpphandlingen omfattar huvudgrossist för livsmedel. Sortiment och villkor för avtalet framgår av upphandlingsdokumentet med bilagor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115545:Lot:1