364298-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Fastighetsjour 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsjour 2024
BeskrivningUpphandling av fastighetsjour
Intern identifierare0152/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000