36435-2022 - ÄndringSverige-Eskilstuna: VA-utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA-material
Referensnummer: 21/40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39715300 VA-utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal omfattande VA-och VVS-material som t ex. dricksvattenrör, avloppsrör samt tillhörande kopplingar, skarvsatser, betäckningar etc. Leverantören ska tillhandahålla närliggande fysisk butik i både Eskilstuna och Strängnäs.