Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konvergerad infrastruktur
Referensnummer: 155-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72514000 Drift av dataanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konvergerad infrastruktur till Domstolsverket.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72514000 Drift av dataanläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen